۱۳۹۵/۰۲/۲۰

اتصال فارس به دریا قطعی است

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس افزود: با اتصال فارس به دریا و قرار گرفتن شهرستان های جنوبی استان در مسیر ترانزیتی، پیشرفت و رونق اقتصادی استان شدت خواهد گرفت.

به گزارش لارستان نیوز به نقل از «خلیج فارس»؛ هادی پژوهش در سفر به شهرستان خنج گفت: اتصال فارس به دریا از مصوبات دولت و شورای امنیت ملی است و با محقق شدن این مصوبه، تحول عظیمی در استان فارس رخ می دهد.

پژوهش افزود: با اتصال فارس به دریا و قرار گرفتن شهرستان های جنوبی استان در مسیر ترانزیتی، پیشرفت و رونق اقتصادی استان شدت خواهد گرفت.

خبرگزاری صداوسیما که این خبر را منتشر کرده، یادآور شده: اتصال استان فارس به دریا از مطالبات قدیمی فارسی ها و مسئولان این استان است و آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز نیز بارها این مطالبه را به عنوان مهمترین مطالبه استان فارس مطرح کرده است.

اتصال فارس به خلیج فارس با الحاق برخی روستاهای شهرستان پارسیان در هفته های پایانی دولت قبل نهایی شد، اما به دلیل اعتراض نمایندگان هرمزگان، اجرای مصوبه به تاخیر افتاد.


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۰۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظرات
خودمونی: من از خودمونی ها و لارستانی های عزیز که همیشه برادر و هم زبان و هم فرهنگ ما هرمزگانی ها بودن خواهش میکنم نژارن حق مردم مظلوم هرمزگان ضایع بشه
      پاسخ :

نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید