۱۳۹۵/۰۲/۱۹

اگر فکر می کنند مردم در انتخابات لارستان به تفکر اصول گرایی رای دادند سخت در اشتباهند

فرماندار لارستان در جمع معلمان: مردم ما هوشیار هستند و موفقیت های دولت تدبیر و امید را می بینند/ تصور رای آوردن تفکر اصولگرایی در انتخابات اخیر لارستان، خنج و گراش تصور اشتباهی است.

به گزارش لاارستان نیو.ز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اکبر نجیب زاده در جمع معلمان شهرستان با گرامی داشت ۱۲ اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، در سخنانی هفته معلم را به تمامی فرهنگیان و معلمان شهرستان تبریک گفت.

معلمی شغلی مهم، خطیر و پرزحمت است

وی با بیان سخن ارزشمند حضرت امام (ره) که می فرمایند: معلمی شغل انبیاست، تصریح کرد: این جمله کمی نیست و حضرت امام (ره) نیز بی حساب این جمله را نگفته است چرا که انبیاء مردم را از جهالت به سمت آگاهی و از ظلمت به روشنایی هدایت نمودند و فرهنگیان عزیز نیز بایستی بر خود ببالند، که حضرت امام (ره) در وصف معلمان چنین جمله زیبایی را فرموده اند. وی افزود: البته نبایستی از معیشت معلمین هم غافل شد و باید به رفاه و معیشت فرهنگیان بیشتر رسیدگی شود چون معلمی شغلی مهم، خطیر و پرزحمتی است و امیدوارم که در دولت تدبیر و امید رفاهیات معلمان نیز محقق گردد.

معاون استاندار فارس خاطر نشان کرد: اینجانب هر جایی که رفته ام از معلمان لارستانی به نیکی یاد کرده اند. انشاءاله که معلمان جوان هم راه معلمان بازنشسته را دنبال کنند و به خدمت صادقانه بپردازد. البته معلمان غیربومی نیز در این منطقه خدمات قابل توجهی را ارائه نموده و می نمایند که از آنها نیز سپاسگزارم.

نجیب زاده ادامه داد: اگر معلمان خوب در شهرها و روستاها به خدمت بپردازند رشد و توسعه و پیشرفت آن منطقه را در بر خواهد داشت و به این جمله بسنده می کنم که اگر خواهان تحول و توسعه در کشور هستیم نقش اصلی را معلمان ایفا می کنند و این حرف واقعاً‌ حرف درستی است.

«برجام» پیروزی رهبر، دولت و ملت ایران است

فرماندار ویژه لارستان تأکید کرد: معلمین همچنین در جهت وحدت منطقه نیز نقش مؤثری دارند. وی با بیان اینکه متأسفانه بعضی ها حرف های ناامیدکننده ای در بین جوانان می زنند؛ اظهار داشت: ما بایستی به این جوانان مرزو بوم و آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امید بدهیم و نقش اصلی در این زمینه را معلمان عزیز می توانند ایفا کنند.

نجیب زاده بیان کرد: خدا را شکر بعد از برجام کشور در حال پیشرفت است، هر چند که بعضی ها نمی خواهند این پیشرفت ها را منعکس نمایند ولی حقیقتاً کشور رو به جلو حرکت می کند.

فرماندار ویژه لارستان گفت: الحمداله در مذاکرات هسته ای که با حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب همراه بود ما سربلند بیرون آمدیم و این موضوع برجام پیروزی یک دولت نبود بلکه پیروزی رهبری و دولت و ملت را به همراه داشت و همه ملت ایران از این پیروزی سربلند بیرون آمدند و قطعاً اگر حمایت مقام معظم رهبری، مدیریت و تدبیر ریاست محترم جمهوری، تیم دیپلماسی و دانش و تدبیر وزیر محترم امور خارجه و ایستادگی مردم نبود موفقیتی حاصل نمی شد.

مردم ما هوشیار هستند و موفقیت های دولت تدبیر و امید را می بینند

وی ادامه داد: متأسفانه کمتر از عملکرد دولت تدبیر و امید گفته شده و به نظر بنده این دولت مظلوم واقع گردیده است. مخصوصاً بعد از مذاکرات هسته ای دستاوردهای خوبی را در این مملکت شاهد بوده ایم بطوریکه در این سه ماه اخیر هشت رئیس جمهور، پنج نخست وزیر، سه رئیس مجلس، چهارده وزیر امور خارجه و در کل شانزده هیئت بلند پایه خارجی جهت همکاری با جمهوری اسلامی ایران وارد این کشور شده اند و این سطح روابط دولت تدبیر و امید را با دیپلماسی دولت قبل مقایسه کنید که چقدر سطح این روابط بالا رفته است. همچنین پس از برجام شش قطعنامه شورای امنیت و دوازده قطعنامه شورای حکام به یکباره و یکجا لغو گردید و این کار کمی نبود. البته مردم ما هوشیار هستند و این موفقیت ها و پیروزی ها را مشاهده و قدردان آن هستند.

تصور رای آوردن تفکر اصولگرایی در انتخابات اخیر لارستان، خنج و گراش تصور اشتباهی است

نجیب زاده در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی هم اشاره کرد و گفت: در انتخابات اخیر مجلس هم مردم در خیلی از حوزه ها با دولت همیاری کردند و در حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش در وهله اول عرض کنم که وظیفه قانونی من است که با نماینده محترم همکاری و تعامل داشته باشم ولی این را هم بگویم که اگر افرادی فکر می کنند که مردم به اصول گرایان رأی داده اند سخت در اشتباهند و مباحث جناحی و سیاسی در انتخابات دخیل نبوده است و اگر هم بود خیلی کمرنگ و مسائل دیگر در رأی مردم مؤثر بود.

وی ادامه داد: اگر مباحث سیاسی و جناحی در انتخابات پررنگ بود با توجه به گرایش سیاسی مردم اعم از شیعه و سنی قطعاً نتیجه انتخابات غیر از این بود. البته خودشان هم می دانند و این سخن من باب یادآوری بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد انشاءاله همه با هم با وحدت و همراهی و همکاری هم بتوانیم امور شهرستان را پیگیری نماییم.

پیش از این نیز محمد فیاض پور معاون اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان نیز به ارائه عملکرد این مدیریت پرداخت.

در پایان نیز از ۲۲ معلم و فرهنگی  نمونه استانی و شهرستان با لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۹۴۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید