۱۳۹۴/۱۲/۱۴

تقدیر استاندار فارس از مردم/ میزان حضور مردم فارس در انتخابات بیش از ۶۳ درصد بود

استاندار فارس از میزان حضور ۶۳ درصدی مردم استان فارس در انتخابات خبر داد و گفت: این آمار بیانگر اعتماد مردم به نظام اسلامی است و مسئولیت مسئولان را بیشتر می‌کند.

به گزارش لارستان نیوز به نقل از صحبت نو،سید محمدعلی افشانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تشکر از مردم استان فارس برای حضور گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اظهار داشت: میزان حضور مردم استان فارس در انتخابات بیش از 63 درصد بود و این آمار بیانگر اعتماد مردم به نظام اسلامی است و مسئولیت مسئولان را بیشتر می‌کند.
وی با بیان اینکه استان فارس دارای 29 شهرستان و 84‌بخش است، گفت: در هیچ یک از حوزه‌های انتخابی استان فارس تخلف انتخاباتی روی نداده است و انتخابات در استان فارس در کمال آرامش و امنیت برگزار شد و به همین دلیل از مردم و نیروهای نظامی و انتظامی تشکر می‌کنم.
افشانی افزود: از حضور آگاهانه مردم فهیم و شریف استان فارس در انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تشکر می‌کنم و این حضور آگاهانه تاثیرات ملی و بین‌المللی خاص خود را می‌گذارد و تاثیرات این حضور در آینده نزدیک مشخص می‌شود.
استاندار فارس خاطرنشان کرد: از اعضای ستاد انتخابات، شورای تامین، نیروهای نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه و تمامی داوطلبان و هواداران آنها که زمینه برگزاری انتخاباتی آرام را فراهم کردند، تشکر می‌کنم.


منبع : روح الله رسولی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۱۶۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید