۱۳۹۴/۱۲/۱۴

خدا را شکر با همکاری مردم ، امنیت انتخابات به بهترین نحو برقرار شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در دیدار با نماینده منتخب مردم شهرستانهای لارستان،خنج و گراش گفت:خدا را شکر با همکاری مردم ، امنیت انتخابات به بهترین نحو برقرار شد.

به گزارش لارستان نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان،علی اکبر نجیب زاده به اتفاق معاونین وتنی چند از کارمندان و کارشناسان فرمانداری ویژه لارستان به دیدار دکتر جمشید جعفرپور رفت .
فرماندار ویژه لارستان دراین دیدار در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر از حضور حماسی ملت قهرمان ایران و بویژه مردم همیشه در صحنه شهرستانهای لارستان،خنج و گراش، انتخاب مجدد دکتر جمشید جعفرپور را به عنوان نماینده مردم شهرستان های لارستان،خنج و گراش به ایشان تبریک گفت.
معاون استاندارفارس تصریح کرد:امیدواریم همه ما بتوانیم در کنار هم و در سایه رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری مد ظله العالی و در راستای اهداف دولت تدبیر و امید ، با همدلی و مودت برای توسعه  و پیشرفت منطقه  قدم برداریم.
رییس مرکز حوزه انتخابیه لارستان،خنج و گراش در خصوص امنیت انتخابات هم اظهارداشت: خدا را شکر با همکاری مردم ، امنیت انتخابات به بهترین نحو برقرار  و انتخاباتی پرشور ،بی حاشیه،سالم و قانونی برگزار گردید.
نجیب زاده با اشاره به حضور باشکوه مردم شهرستان های لارستان،خنج و گراش در انتخابات هفتم اسفند خاطرنشان کرد: مردم این شهرستانها با حضور خود در انتخابات، ثابت کردند که همیشه و در همه حال با شور و شعور سیاسی خود، در انتخابات شرکت می‌کنند و همواره پشتوانه نظام اسلامی و مدافع آرمان‌های انقلاب هستند.
وی در پایان اظهار داشت:وظیفه بنده نیز این است که با نماینده منتخب تعامل  و همکاری داشته و هماهنگ بوده تا به حول و قوه الهی پیشرفت و توسعه برای شهرستان حاصل گردد.
در ادامه دکتر جمشید جعفرپور نیز از تلاش و کوشش شبانه روزی دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی انتخابات  هر سه شهرستان بخصوص معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تقدیر و تشکر کرد و گفت: به حمدلله با همدلی و تعامل کامل و تلاش شبانه‌روزی دست‌اندرکاران انتخابات این شهرستان ها، انتخاباتی سالم و بی‌حاشیه در شهرستانهای لارستان،خنج و گراش برگزار شد.
وی از حضور پرشور مردم شهرستان های لارستان،خنج و گراش در پای صندوق های رای هم قدردانی کرد.انتهای خبر/
 


منبع : روح الله رسولی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۲۸۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید