۱۳۹۴/۱۱/۱۶

نماینده انقلابی به ارزش‌های اسلام و نظام وفادار باشد

امام‌جمعه موقت لارستان با تأکید بر اینکه نماینده انقلابی برای حضور در یک مجلس انقلابی باید به ارزش‌های اسلام و نظام وفادار باشد، گفت: نماینده مجلس باید در برابر گستاخی‌های استکبار جهانی منفعل نباشد.

به گزارش لارستان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از لارستان،  حجت‌الاسلام‌ محمد رمضانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه امروز شهر لار با تأکید بر کسب رزق و روزی حلال و تأثیر آن بر کیان خانواده، اظهار داشت: لقمه حرام علاوه بر تأثیرات منفی بر هویت و بنیان خانواده، انسان را از کسب مراتب معنویت محروم می‌کند.

وی با گرامیداشت دهه مبارک فجر، افزود: پنجشنبه آینده روز 22 بهمن مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران و حضور آحاد ملت ایران برای نشان دادن دل‌بستگی به اسلام، نظام، رهبری و عزت ایران اسلامی است.

امام‌جمعه موقت لارستان بابیان اینکه انقلاب اسلامی بر اساس سه عامل به پیروزی رسید، تصریح کرد: این سه عامل، مبتنی بر دین مبین اسلام و اهل‌بیت (ع)، رهبری هوشمندانه امام (ره) و پشتوانه مردمی است.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه انقلاب مردم ایران بدون اتکا به شرق و غرب به ثمر رسید، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران متکی بر خدا و پشتوانه مردمی بود.

وی با تأکید بر اینکه پدیدآورنده اصلی انقلاب، مردم بودند، گفت: 22 بهمن روز حضور پدیدآورندگان نظام برای دفاع جانانه از نظام است، بنابراین با شرکت در راهپیمایی اقتدار خودتان را به رخ جهانیان بکشید.

رمضانی بابیان اینکه مردم ما مانند گذشته با حضور باشکوه در جشن پیروزی انقلاب، پشتوانه مردمی نسبت به نظام، وفاداری به ارزش‌ها، بیداری و هوشیاری و غیره را به دشمنان داخلی و خارجی نشان خواهند داد، تصریح کرد: دست‌هایی پنهان به دنبال تطهیر کردن فسادهای حکومت پهلوی در دیدگاه نسل‌های سوم و چهارم انقلاب هستند.

وی با اشاره به اینکه افرادی که صلاحیت آن‌ها در کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی تأیید شده است، باید بدانند که شایستگی نشستن روی صندلی مجلس را دارند، افزود: حال نوبت مردم است که اصلح‌ترین فرد را برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند.

امام‌جمعه موقت لارستان فردی شایستگی مردم در مجلس را دارد که دغدغه نظام، اسلام، ولایت و مردم را داشته باشد، یادآور شد: نماینده مجلس باید علاوه‌بر برنامه‌ریزی برای منافع کلان کشور، منافع حوزه انتخابیه را نیز در نظر داشته باشد.

وی بابیان اینکه نماینده مجلس، نماینده‌ای برای کل مردم ایران است، ادامه داد: قانونی که مجلس تصویب می‌کند، تمام مردم از قانون مجلس متأثر می‌شوند، چراکه اجرای قانون برای همگان لازم‌الاجراست.

رمضانی با اشاره به اینکه فرد نماینده باید بتواند قادر به سطح‌بندی و اولویت دادن به کارها داشته باشد، تصریح کرد: بررسی مسائل کلان کشور در مجلس شورای اسلامی است.

این مسئول بیان کرد: نماینده‌ای باید به مجلس برود که بتواند در تصمیم‌گیری‌های مهم و اساسی کشور مؤثرتر باشد.

وی با اشاره به اینکه فرد نماینده باید علاوه‌بر مسائل کشور به دلیل انتخاب شدن از سوی مردم یک منطقه، برای پیگیری مشکلات و درخواست‌های حوزه انتخابیه دغدغه داشته باشد، گفت: فردی برای ورود به مجلس شایستگی دارد که مسائل سیاسی داخل و خارج کشور را با تحلیل عمیق‌تری بررسی کند.

امام‌جمعه موقت لارستان بابیان اینکه هنوز چند صباحی از اجرایی شدن برجام نگذشته است که کنگره آمریکا اقدام به تصویب طرح ضدایرانی کرده است، تصریح کرد: با تصویب شدن این طرح، دست دولت آمریکا برای کاهش تحریم‌ها بسته می‌شود که این به‌صراحت نقض برجام است.

وی با تأکید بر اینکه یک نماینده انقلابی برای حضور در یک مجلس انقلابی باید به ارزش‌های اسلام و نظام وفادار باشد، گفت: نماینده مجلس باید در برابر گستاخی‌های استکبار جهانی منفعل نباشد.

رمضانی با بیان این‌که یک نامزد اصلح نمایندگی مجلس کسی است که بتواند خدمت بهتر و بیشتر به مردم و کشور داشته باشد، یادآور شد: کشور ما با مشکل بیکاری، مسکن و اشتغال جوانان مواجه است و یک نماینده مجلس باید با استفاده از این فرصت، برای حل این مشکلات راهکار ارائه دهد.


منبع : روح الله رسولی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۳۳۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید