۱۳۹۴/۱۱/۱۶

مثلث آمریکا، اسرائیل و عربستان عامل ناامنی در منطقه است/۷ اسفند زمان بدون توجه به سلایق پای صندوق‌های رای حاضر شویم

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: مثلث آمریکا، اسرائیل و عربستان عامل ناامنی در دنیا و منطقه است.

به گزارش لارستان نیوز به نقل از خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، "آیت‌الله امامی کاشانی" خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه‌های امروز(16 بهمن‌ماه) ضمن گرامی‌داشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامی با نفس‌های گرم حضرت امام(ره) و ملت ایران در 22 بهمن‌ به پیروزی رسید. این انقلاب برای همه جوانان و انسان‌های حق‌جو جای تبریک دارد.
 
وی در همین‌باره افزود: ملت ایران با یکپارچگی خود پیرو موسی زمان بود و این یکپارچگی نه در قلم و شعار بلکه دلها با یکدیگر بود.
 
امام کاشانی ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) که یک مرجع تقلید و فقیه جامع‌الشرایط و کسی که تمام توجهش به خدا بود، با نفس عیسوی در ملت دمید و ملت با آن نفس الهی شد. مهم اینجاست که حکومت امام عصر هم یک چنین وحدتی با عمق بیشتری می‌خواهد. 
 
خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران دالانی برای ورود به دولت جهانی حضرت ولیعصر(عج) است تأکید کرد: باید همه از پیر و جوان مراقب باشیم تا در حرکات و نوشته‌هایمان جوری باشیم که امام عصر(عج) می‌خواهد.
 
امامی کاشانی در ادامه با اشاره به مثلث شوم آمریکا، اسرائیل و عربستان گفت: یک مثلث شومی شکل گرفته است. قدرت آمریکا پشت تمام این جنایات بوده و برنامه‌ریزی اسرائیل و پول عربستان از دیگر اضلاع این مثلث است. این مثلث شوم، ناامنی‌های سیاسی، نظامی و اخلاقی در دنیا و منطقه به وجود آورده است.
 
وی در ادامه با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر فعالیت شورای عالی امنیت ملی در همه ابعاد سیاسی، روانی و اخلاقی اظهار داشت: کار شورای عالی امنیت ملی فقط نظامی نیست بلکه باید کار سیاسی، روانی و اخلاقی هم انجام دهد چرا که فعالیت این شورا مربوط به امنیت کشور در همه ابعاد است. دشمن با نفوذ خود به دنبال ناامن‌کردن کشور در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی است 
 
امامی کاشانی با اشاره به جنایات تکفیری‌ها در منطقه گفت: در سوریه، لبنان، عراق و فلسطین جنایاتی در حال رخ‌دادن است اما خداوند پیروزی را نصیب سربازان اسلام می‌کند و این جنایات تکفیری‌ها که به نام اسلام شروع شده همان طرحی است که دشمن علیه تفکر اسلامی و امت اسلام به راه انداخته است.
 
خطیب موقت نماز جمعه تهران در بخش دیگری از سخنان خود گریزی هم به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی زد و با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ انسجام ملت اظهار داشت: مقام معظم رهبری یک حرکتی را از دشمنان دیده است که انسجام ملت و حضور آن‌ها در پای صندوق‌های رأی می‌تواند این حرکت را عقیم کند.
 
امامی کاشانی با بیان اینکه وظیفه ملت در 7 اسفند ماه حضور در پای صندو‌ق‌های رأی بدون توجه به هر مطلب و اختلافی است گفت: باید به کسانی رأی دهیم که به موسی زمان و ولی‌فقیه ایمان و عقیده دارند تا ان‌شاالله این مسأله در استحکام نظام اسلامی نقش موثری داشته باشد.
 
خطیب موقت نماز جمعه تهران در پایان تصریح کرد: هر کسی که نظام اسلامی و نقشه‌هایی که در بیرون علیه آن در حال طراحی است را ببیند، به خود این اجازه را نخواهد داد که در روز رأی گیری در خانه بنشیند و اگر اجازه بدهد باید در تقوا و ایمانش تردید کند.


منبع : روح الله رسولی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۳۹۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید