۱۳۹۴/۱۱/۱۶

پیروزی در انتخابات با رویکرد تخریب رقبا مصداق غصب کردن است

یک نماینده اصول‌گرای مجلس با تأکید بر لزوم رقابت‌های انتخاباتی در چارچوب اخلاق و اعتقادات اسلامی گفت که اگر هر کاندیدایی با تخریب کاندیدای دیگر روی صندلی مجلس بنشیند بداند که آن جایگاه را غصب کرده است.

به گزارش لارستان نیوز به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ابراهیم آقامحمدی با تأکید بر اینکه ما قبل از ورود به عرصه انتخابات باید بدانیم که مسلمان هستیم، گفت: ما مسلمانیم و باید کارهایمان در چارچوب اخلاق و اعتقادات اسلامی باشد. اعتقاداتی که منشأ الهی دارد.

وی ادامه داد: کاندیداهای مجلس باید بدانند که در وهله اول رعایت اخلاق و معیارهای اخلاقی واجب و لازم هست، از این رو باید از تخریب، تهمت و افترا پرهیز کنند چرا که اگر با تخریب و دروغ و تهمت و افترا رقیب انتخاباتی را از میدان به در کنند و بعد از آن بر روی صندلی مجلس تکیه زنند در واقع آن جایگاه را غصب کرده‌اند. آن‌ها حق مردم را ضایع کرده و در نزد افکار عمومی نیز محبوب نخواهند بود.

این نماینده اصول‌گرای مجلس با بیان اینکه کاندیداها باید به جای پرداختن به نقاط ضعف رقبایشان به بیان توانایی‌های خود بپردازند، گفت: اگر کاندیداها در چنین شرایطی با تهمت و دروغ مواجه شدند باید پاسخ‌هایشان نیز با رعایت موازین اخلاقی و نشان دادن التزام به اصول و اخلاق اسلامی باشد.

وی با تأکید بر اینکه تمامی کاندیداها باید با رعایت موازین انتخاباتی وارد عرصه تبلیغات شوند، گفت: در چنین شرایطی است که شاهد برگزاری انتخابات سالم خواهیم بود. کاندیداها باید در عرصه عمل به خصوص در صحنه تبلیغات التزام عملی‌شان را به اسلام نشان دهند.


منبع : روح الله رسولی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۸۲۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید