۱۳۹۵/۰۳/۰۴

سلام شما را به رهبری رساندم

یک خودرو پژو پارس و هشت و نیم سکه بهار آزادی، هدیه گراشی‌ها به نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن در بخش حفظ، بود.

به گزارش خبرنگار هفت‌برکه، مجتبی فردفانی شنبه اول خردادماه ابتدا در جلوی بیمارستان امام رضا (ع) لار با استقبال جمعی از معتمدین شهر لار و خانواده خود روبه‌رو شد. در این مکان پیام جمشید جعفرپور به مناسبت این افتخارآفرینی خوانده شد. در بخش پایانی این پیام آمده است: «اینجانب این موفقیت فرهنگی را به فرزند عزیز، مجتبی فردفانی، و خانواده محترم وی و اهالی ولایی گراش و کل منطقه لارستان تبریک عرض نموده و موفقیت فرزندان این خطه را در همه زمینه‌های فرهنگی به ویژه قرآنی از خداوند متعال خواهانم.»

میدان شهید برزگران گراش نیز از مردم منتظر و چشم به راه پر بود. بعد از توقفی کوتاه، کاروان مستقبلین راهی حسینیه اعظم گراش شد. خودروی اهدایی با روبان قرمز جلوی حسینیه اعظم خودنمایی می‌کرد و هر کدام از همشهریان به دنبال فرصتی برای تبریک و روبوسی بودند.

به گزارش دفتر فرماندار گراش، اصغر فرودی فرماندار گراش ضمن تشکر و قدردانی از استقبال گسترده و با شکوه مردم ولایت مدار شهرستان از نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی سی و سومین دوره حفظ کل قران مجید و کسب مقام نخست، گفت: «کسب مقام نخست حفظ قران کریم به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی یک افتخار معنوی و قرانی برای شهرستان و استان فارس است که برای اولین بار در طول تاریخ برای استان فارس این افتخار بزرگ کسب شده است.» فرودی گام نهادن در مسیر معارف اسلامی و قرآنی را زمینه‌ساز این درخشش و افتخار قرانی دانست.

مجتبی فردفانی در سخنانی کوتاه، یک بار دیگر از همشهریان خود تشکر کرد: «این افتخار را تقدیم می‌کنم به همه همشهریان عزیز که از طفولیت با هم بزرگ شدیم. وظیفه خودم می‌دانستم جواب محبت‌های شما را بدهم و از تک‌تک شما تشکر می‌کنم.»

فردفانی از تاثیر خانواده خود نیز سخن گفت: «مادرم خیلی برای من زحمت کشیده است و از سه چهار سالگی قرآن را در گوش من خوانده است. پدر عزیزم که زحمت کشیدند و خواهرم که خودش یک شخصیت قرآنی است.» او از مردم نیز برای این استقبال گرم تشکر کرد: «امروز استقبال خیلی خوب بود و سنگ تمام گذاشتید. خوشحالی شما انرژی مضاعفی به من می‌داد.»
نفر اول مسابقات حفظ در مورد روند برگزاری مسابقات امسال گفت: «مسابقات در سه مرحله مقدماتی و نیمه‌نهایی و نهایی برگزار شد. من در مرحله نیمه‌نهایی کمی از نظر حسن حفظ امتیاز از دست دادم ولی همان‌طور که قول داده بودم در مرحله نهایی جبران کردم.»

فردفانی قرائت در بیت‌ رهبری را از افتخارات بزرگ خود دانست و گفت :«تلاوت در بیت رهبری برای من از کسب مقام اول خوشحالی بیشتری داشت. سعی کردم آیات انتخاب شده، متناسب با شرایط روز باشد. در دیدار رهبری درخواست من این بود که صیغه محرمیت را بخوانند و چند سال که ایشان صیغه‌های عقد را غیابی می‌خواندند که با این پیش‌نهاد موافقت کردند. در خواست اول را که قبول کردند، گفتم انگشترتان را هم به من لطف کنید که قبول کردند. گفتند اهل کجا هستی و گفتم اهل گراش هستم و اهالی گراش هم خدمت شما سلام دارند که رهبری خوشال شدند و با علامت سر تایید کردند.»


منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۳۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظرات
Nima: با عرض سلام اگه امکانش هست یه سر به بیمارستان امام رضا بزنید امروز یکی از دوستام رو دیدم مثل این که خانمش عمل داشته و دکترا داخل شکم خانم دوستم ابزارشون رو یادشون رفته و بعد یک هفته باز رفتم عمل کردن و الان هم پیگیر کار شون هستن احتمالا تا چند روز دیگه خبراش میپیچه اگه امکانش هست مطلبی بزاری البته قبلش یه سر به بیمارستان امام رضا بزنید
      پاسخ :

نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید